Call for Papers

Máte myšlenky a zkušenosti které stojí za to šířit?

Na konferenci inAgile budeme diskutovat o tom, jak nám mohou agilní principy a postupy pomoci vyrovnat se s bouřlivými změnami, zajistit i v dnešní nejisté době udržitelnou kvalitu dodávek, inovovat a postarat se o budoucí prosperitu firmy. Zveme vás, abyste se s námi podělili o své zkušenosti z agilních transformací, řešení problémů pro dnešní svět a inspirací pro kreativní pokrok. Zúčastněte se akce případovými studiemi, interaktivními workshopy, či facilitací diskuse k zajímavému tématu.

 

Níže naleznete všechny důležité podrobnosti k předložení vašeho návrhu. Těšíme se na vaše příspěvky pro případové studie, témata do World Café a workshopy.

Patnáctiminutová přednáška na téma zkušenosti z agilní transformace, po níž následuje pět minut pro otázky a odpovědi s publikem.

Umožňuje skupinám účastníků sdílet zkušenosti a názory a hledat odpovědi na otázky, které jsou předem definovány. Máte zajímavé téma a troufnete si na to být facilitátorem vaší diskuse? Na každou diskusi bude vyčleněný čas v délce 25 minut. Během daného času pro World Café, si účastníci mohou vybrat celkem tři diskuse. U vašeho stolu se tedy bude diskutovat celkem třikrát k danému tématu.

Jsou určeny k výuce nebo rozvoji určité dovednosti. Jsou zaměřeny spíše na spolupráci a učení v interaktivním prostředí.

Jaký je náš proces kontroly?

Konferenční tým používá spravedlivý a promyšlený proces ke kontrole všech příspěvků. To zahrnuje, že každý příspěvek projdeme a pokud bude obsahově zajímavý do programu, poskytneme vám zpětnou vazbu podle potřeby za účelem vylepšení tématu. Odpovíme všem.

Níže naleznete všechny důležité podrobnosti k předložení vašeho návrhu. Těšíme se na vaše příspěvky pro případové studie, témata do World Café a workshopy.

Vaše zkušenosti jsou pro nás důležité, prezentaci vám pomůžeme vyladit

Jednalo by se o vaše první vystoupení před publikem, a tak váháte, jestli odeslat přihlášku? Nenechte se odradit. Naším cílem je udělat z inAgile akci, kde nevystupují jen profesionální řečníci, ale hlavně lidé, kteří mají praktické zkušenosti a mají co sdílet s ostatními. Poradíme vám, jakým stylem komunikovat, jak správně definovat téma, co rozhodně vypustit a na co nezapomenout.

 

Pomůžeme vám společně připravit silnou a působivou řeč.

Pojďte s námi sdílet vaši zkušenost

Chcete s námi sdílet vaši zkušenost?
Zanechte nám kontakt s my se vám ozveme.