ANOTACE

Jak na agilní HR: User stories v praxi

Zaměříme se na to, jak lze agilně inovovat i v personální oblasti. Jak společně vyvíjet, adaptovat služby pro teamleadery, týmy a jednotlivce s důrazem na spolupráci a přizpůsobení produktu potřebám zákazníka. Jak validovat a posílit samostatnost jednotlivých týmů v rámci sebeorganizace a zvýšit motivaci jednotlivců.


Prakticky si společně vyzkoušíme jednu z agilních metod user stories.


Workshop je určen pro každého z nás, ať jste IT specialista, produktový manager, teamleader, majitel firmy nebo HR profesionál. Pro všechny, kdo chtějí pomocí agilních metod zefektivnit práci a získat praktické dovednosti v oblasti vývoje a adaptace služeb založených na potřebách klientů.

Lenka Volfová

Lenka se věnuje HR, marketingu a obchodu více jak 20let. Pracovní zkušenosti má z manažerských pozic z výrobních i obchodních společností převážně ze segmentů zaměřených na medical, pharma a IT. Aktuálně zastává na part time job roli HR Business Partner ve společnosti Institut biostatistiky a analýz, která se zaměřuje na analýzy dat klinických studií a vyvíjí CLADE-IS, vlastní EDC systém na sběr dat. Lenka ve společnosti postupně zavádí procesy agilního HR. Rozvíjí a posiluje samostatnost jednotlivých týmů v rámci sebeorganizace, zaměřuje se na různé role a kompetence jednotlivých členů týmů, je partnerem nejen pro teamleadery. Aktivně se podílí na dosahování cílů firmy.


Dále působí jako konzultantka v oblasti HR a lektorka manažerských dovedností. Je držitelkou ocenění Randstad Personalista roku 2023 v kategorii střední firma.


Ve volném čase hraje beach volejbal a s oblibou s rodinou poznává nové destinace.