ANOTACE

Z dobrého agile kouče skvělým, díky hlubším koučovacím dovednostem

Prozkoumáme kompetence koučování specifické pro agilní kouče, definované Mezinárodní federací koučů (ICF), včetně mindsetu a různých úrovní koučovacích dovedností.

Zjistíme, kdy a jak využívat koučovací dovednosti v agilním prostředí pro efektivitu a dosahování výsledků.

Naučíme se, jak prohloubit vaše koučovací dovednosti a stát se skvělým agilním koučem.

⅔ času se budeme věnovat 1:1 koučovacím dovednostem a mindsetu a ⅓ času pak koučování týmů v kontextu agility.

 

Dostanete informace, frameworky a praktické návody, které můžete ihned aplikovat ve vaší praxi.

Provedu vás praktickým nácvikem ve dvojicích nebo malých skupinách, abyste získali osobní zkušenost s koučováním.

Objevíte nové perspektivy a možnosti pro rozvoj vašich koučovacích dovedností a vytvoření nových návyků pro kontinuální učení.

Získáte motivaci a inspiraci díky sdílení zkušeností s ostatními agilními kouči během workshopu.

Veronika Dvořáková

Veronika koučuje lídry a rozvíjí týmy. Tam, kde školení a tréninky nefungují. Specializuje se na startupy, scaleupy a invoativní firmy, fungující v rychlém agilním prostředí.

 

Má více než 15 let zkušeností v HR, s budováním týmů a týmové kultury, s employer brandingem a talent managementem. Pracovala pro inovativní tech startupy a scaleupy a IT divize velkých firem. Je certifikovaná koučka / ICF ACC/, agilní koučka / ICAgile ACC/ a agilní HR specialistka /ICP – AHR/.

 

Pomáhá vytvářet kulturu, kde váš tým denně zažije naplňující pocit lidskosti, důvěry, uznání, hluboké práce, spolupráce a učení se na jejich profesionální misi.

 

Fungující týmy v nastavené silné firemní kultuře se vám postarají o vaše KPIs a OKRs, inovace a dlouhodobou udržitelnost úspěchu. Stávají se vaší jedinečnou konkurenční výhodou. Zároveň s vaší organizační kulturou, kterou spoluvytvářejí. Každý den, a v ten horší, ještě o trochu víc.