ANOTACE

Základem svobody je důvěra. Jak tvořit s důvěrou ve firmě i v rodině. Aneb management důvěry v praxi.

Základem svobody je důvěra. Společně prodiskutujeme tři základní, ale i rozšířené oblasti důvěry. Proč někde důvěra funguje a někde ne? Jak ji postavit? Jak si ji udržet? To vše v kontextu nejen pracovního života ale i rodinného života. Účastníci si mohou na místě vyzkoušet, jak důvěru budovat, udržet si ji, a kde na to všechno vzít odvahu.

Forma workshopu bude zaměřena na otázky a odpovědi. Společná tvorba, kde obě strany přispívají a to jak facilitátoři (Hana a Radek), tak přítomní.

Radek Majer

Radek část svého života věnoval budování telekomunikačních a technologických firem. Své dovednosti uplatňoval v oblasti rozvoje služeb a krizového řízení v mnoha významných firmách. Díky otevřené a svobodné rodině se nakonec dostal k pojmům jako štěstí v práci, holakracie, inovace managementu atd. Dnes je investorem, propagátorem nových směrů v řízení společností, svobody v práci, smysluplného podnikání a inovátorem konzervativních přístupů. Společně se svou ženou podniká v oblasti datových center, nemovitostech, financích, jsou konzultanti a průvodci v oblasti zavádění svobodných principů do podnikání a rodin. 

Hana Majerová

Její vášní je život sám o sobě a jejím motem je “All of life comes to me with ease, joy and glory”. Věnuje se rodině, rodinnému realitnímu businessu a společně se svým mužem sdílí, že je možné mít svobodu v životě i v práci. Zároveň je praktikem a facilitátorem metody Access Bars a Bars in business. Hana i Radek žijí v duchu úcty, důvěry, dovolení, filantropie a v souladu s přírodou.