ANOTACE

Grilovačka Scrum Masterů

Připravte se na show plnou znalostí a zkušeností, kde čtyřem vybraným Scrum Masterům z různých typů firem položíme otázky na tělo. V našem novém dynamickém formátu „Grilovačka Scrum Masterů“ se naši hosté postaví nejen otázkám, ale i časovému tlaku, aby s vámi sdíleli své zkušenosti z praxe, ale i triumfy a překážky z role Scrum Mastera.

Zažijte jedinečnou výměnu zkušeností při svižném otázkovém maratonu, kde každý Scrum Master odhalí, jaký je jeho přínos pro tým.

Tento interaktivní formát je navržen tak, aby povzbudil otevřenou a autentickou diskuzi a poskytl účastníkům hlubší porozumění každodenním výzvám a úspěchům, které Scrum Masterství obnáší.

Těšit se můžete na přímé otázky a upřímné odpovědi, které osvětlí techniky, nástroje a přístupy, které tyto agilní šampiony používají k podpoře svých týmů.

A nejen to prostor bude i pro vaše otázky 😉

Nika Brabcová

Agile není proces, ale způsob myšlení.
Jako zkušený scrum master se snaží implementovat Agile nejen v práci, ale i v osobním životě, protože v něm vidí skutečný smysl. V současné době pracuje jako Scrum Master v Tatra bance, kde je součástí nově vytvořeného týmu věnujícího se investicím. Nika je velmi komunikativní, přátelská a otevřená. Ráda tráví čas se svou rodinou a přáteli. Je společenská a nerada se nudí. Ráda cestuje a rozvíjí se. Hodně plánuje a snaží se plnit si své výzvy a sny.

Filip Kapler

Filip je Scrum Master, který se řídí přístupem, Scrum master as a Service a spolupracuje napříč firmou s každým, kdo potřebuje pomoc. Ať už člověk ví co řeší za problém, který ho pálí a nebo příčinu teprve potřebuje pojmenovat. Jeho zaměření vždy nebylo IT a i díky tomu, vnáší nové světlo do zaběhlých procesů a způsobů uvažování. Zkušenosti má s fungováním od malých firem až po korporátní prostředí. Pomáhá lidem ve firmě přebírat odpovědnost za věci, které mohou přímo ovlivnit. 

Martin Ribarič

Martin o sobě rád mluví jako o „bláznovi“. Blázen do života, který rád zkouší nové věci a učí se z nich. Dalo by se říct, že žije empirismem v praxi. Když to spojíme s radostí z toho, že věci fungují, výsledkem rovnice je Scrum Master, kterým je Martin už více než 4 roky. Díky práci v softwarehouse získal mnoho zkušeností s různými typy řízení projektů a také s různě velkými a početnými týmy. Zaměřuje se především na rozvoj a efektivitu týmů, ale nebojí se ani dalších témat. Mimo práci ho nejčastěji najdete na horách nebo nad šachovnicí.