ANOTACE

Odhal sílu důvěry: Jak 360° zpětná vazba mění hru v tyrkysovém světě

Představte si pracovní prostředí, kde panuje absolutní důvěra. Kolegové otevřeně sdílejí své názory a každý feedback je cenným darem. Utopie? Ani ne. Hledáme cesty, jak pracovní prostředí udělat svobodnějším a efektivnějším. Jedním z přístupů, který ukazuje slibné výsledky, je vytváření tzv. tyrkysových organizací. Jejich základem je důvěra a transparentní, otevřená komunikace.

 

V našem workshopu „Odhal sílu důvěry: Jak 360° zpětná vazba mění hru v tyrkysovém světě” se zaměříme na to, jak tento typ zpětné vazby funguje a proč je tak důležitým nástrojem pro budování důvěry a efektivity. Zažijete na vlastní kůži, co znamená stavět na důvěře. Nenecháme vás jen poslouchat – vrhnete se přímo do víru praktických aktivit. Skrze interaktivní hru, kde každý přijímá i dává zpětnou vazbu, prozkoumáte její mocný vliv na budování důvěry a efektivní spolupráci. A to v různých rolích s unikátními osobnostními rysy.

 

Během 90 minut získáte hlubší porozumění principu 360° zpětné vazba a její aplikaci ve vašich týmech. Budeme se společně věnovat tomu, jak efektivní zpětná vazba přispívá nejen k lepší komunikaci a efektivitě, ale také k pocitu štěstí a spokojenosti v práci.

 

Přijďte na workshop, pokud chcete udělat krok vpřed na vaší cestě k proměně pracovní kultury. 

Martin Bayer

Martin je Atlassian Solution Architect v MoroSystems Orchestra. V rámci profesní kariéry působil v mnoha rolích – od Java programátora, přes Atlassian programátora, až po různé vedoucí role. Několik let se zabýval rolí Team Leadera na větších Atlassian projektech. Následně byl, v rámci role Personal Leadera, v úzkém týmu lidí, kteří začali formovat nový Atlassian tým v rámci firmy MoroSystems, nyní MoroSystems Orchestra.

 

Z pohledu talentů je mu nejbližší práce s lidmi a rád pomáhá s rozvojem a to nejen osobnostním, ale i rozvojem procesů a technických řešení. Martin je při spolupráci v týmech citlivý na dodržování hodnot. Přirozeně a v souladu s agilními principy souzní s upřednostněním kvalitní spolupráce nad osobním prospěchem a věří v obrovskou moc transparence.

 

Když nepracuje, věnuje se rodině, učí v rodné vesnici na prvním stupni informatiku nebo otravuje manželku kouřením dýmky.