ANOTACE

Umělá inteligence v týmové praxi: #MobAI

Na úvod workshopu se ponoříme do fascinujícího světa umělé inteligence. Společně si objasníme základní pojmy a principy umělé inteligence, její potenciál a později se také seznámíme s generativní umělou inteligencí a ChatGPT, abychom je mohli využít v interaktivní části workshopu #MobAI. MobAI představuje skupinovou práci ve formátu „Mob“, jak jej definoval Woody Zuill, kde účastníkům pomáhají nástroje AI. Termín MobAI a hashtag #MobAI zavedl v roce 2023 Joe Justice, autor programu agilní výroby ve společnosti Tesla, a poukazuje na způsob práce ve firmách Elona Muska. Interaktivní část workshopu #MobAI nám umožní spolupracovat, tvořit, inovovat a objevovat nové způsoby využití AI v rámci skupinové práce. Přijďte si to vyzkoušet a aplikovat #MobAI ve vašem týmu nebo firmě!

Ondřej Bačina

Ondřej je zkušený marketér a ekonom se specializací v oblasti IT. S více než 20 lety praxe v oblasti prodeje, konzultací a produktového marketingu v IT se stal uznávaným odborníkem na nové technologie a digitální transformaci.

 

Jako nadšenec do nových technologií a zastánce elektromobility založil YouTube kanál s názvem „Teslacek“, kde poskytuje informace, recenze a rady týkající se elektromobilů, fotovoltaiky, umělé inteligence a dalších technologických trendů. Sledujícím přináší zábavný a poučný obsah s cílem podpořit rozvoj elektromobility a uvědomělost ohledně environmentálních výzev.

 

Díky sledování všeho kolem Elona Muska se Ondřej dostal až na Joe Justice a jeho Agilní management. Zpracoval na toto téma celý seriál na svém kanále jak Společnost Tesla aplikuje Agilní metody v praxi a získal certifikát JoeDX workshopu. Tyto metody začal aktivně používat například při výuce na vysoké škole AMBIS kde vyučuje Digitální Marketing.