ANOTACE

OpenSpace Agility (OLN-OSA1) Certification Training

Obsah workshopu

OpenSpace Agility (OLN-OSA1) je speciálně navržený celodenní workshop, který vás provede pochopením technologie OpenSpace, vzoru Inviting Leadership a spojí vše do využití OpenSpace Agility jako nejefektivnější a nejpoutavější transformační techniky, která přináší Agilitu do vaší společnosti.
Na tomto workshopu se také dozvíte, jak zapojit celou firmu do chystaných změn.

Na konci kurzu budete schopni

● Vysvětlit výhody OpenSpace Agility vedoucím pracovníkům s rozhodovacími pravomocemi.
● vést a realizovat implementaci OpenSpace Agility
● koučovat a vést vedoucí pracovníky a organizaci v oblasti výhod a dynamiky Inviting Leadership a Invitation Based Change.
● Vést skupiny týmů a celé organizace při realizaci pozvaných, periodických a iterativních událostí Open Space pro celé skupiny, které se konají s odstupem přibližně 90 dnů.

Pro koho je workshop určený?

● Agilní koučové a agenti změny
● Vedoucí pracovníci odpovědní za organizační změny
● Neformální lídři a influenceři

Doba trvání

Jedná se o celodenní kurz, který trvá 8 hodin včetně hodinové přestávky na oběd.

Certifikace

Po absolvování tohoto kurzu získáte certifikát o absolvování úrovně 1 OpenSpace Agility (OLN-OSA1) vydaný Open Leadership Network a uvedení na webových stránkách OLN.

Materiály s sebou

Účastníci obdrží:
● Sadu podpůrných schémat, infografik a nástrojů se vším, co potřebujete, včetně kontrolních seznamů pro uspořádání a realizaci jednoho kompletního cyklu OSA od začátku až do konce
● 30 dní podpory prostřednictvím e-mailu (podpora formou otázek a odpovědí) od školitelů.
● Vás certifikát o absolvování od Open Leadership Network a uvedení na webových stránkách OLN.

Workshop bude probíhat v angličtině.wor

Andrea Darabos

Andrea je katalyzátorem podnikové transformace a má více než desetileté zkušenosti s agilitou, rychlým vývojem produktů a inovacemi. Mezi její klienty patří globální banky jako Barclays, HSBC, Natwest, Marks and Spencer Bank, telekomunikační společnosti – Ericsson a Vodafone – a podobně. Andrea je původně softwarová vývojářka a má zkušenosti s prací v rámci rozsáhlých sítí lidí a multifunkčních týmů rozmístěných po různých kontinentech. Díky své práci zjistila, že vnucování pevného agilního procesu může být omezující pro to, co je možné… Andrea je odhodlaná pomáhat vedoucím pracovníkům vytvářet autonomnější, přívětivější a participativnější prostředí!
Svůj volný čas Andrea ráda tráví aktivně – běhá, jezdí na kole, plave ve švýcarských jezerech a navštěvuje umělecké galerie.

Alexander Krause

Alexander rád insiruje podnětnými myšlenkami a je velmi zkušený ve vytváření sociální struktury. Pomáhá využívat stávající napětí k přechodu k novým vzorcům moderního systémového designu se zaměřením na tvorbu hodnot a vedení.
Jeho poselství zní: Každá organizace je již dokonalá! Dokonalá, aby vytvářela výsledky, které v daném okamžiku vytváří! Chceme-li jiné výsledky – potřebujeme jinou organizaci.
Alexandrovými klienty jsou společnosti z oblasti IT i mimo ni, například BMW, Siemens, Rohde & Schwarz, Roche a Bayer.
Jeho vášní je vaření na otevřeném ohni a skákání do švédských jezer. Jeho domovskou základnou je Berlín v Německu.